Четвер, 18.10.2018, 03:21
село Плоске Броварський район
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Депутати [3]
Виконавчий комітет [9]
Апарат Плосківської сільської ради [1]
Регуляторна політика [29]
Інвестиційна діяльність [0]
Рішення сільської ради [14]
Проекти рішень сільської ради [19]
Адміністративні послуги [20]
Статистика
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
БРОВАРСЬКА РДА
Броварська районна державна адміністрація - офіційний сайт
Форма входу
Головна » Файли » Проекти рішень сільської ради

Порядок відключення абонентів від мережі водопостачання...
02.06.2016, 15:46
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ
Проекту рішення виконавчого комітету Плосківської сільської ради «Про затвердження Порядку відключення споживачів (абонентів) від мереж водопостачання та водовідведення Комунальним підприємством «Плосківське» Плосківської сільської ради» «З метою запровадження ефективного механізму, завдяки якому КП «Плосківське» буде в змозі виконати свої обов’язки щодо безперебійної подачі та використання води забезпечення надання населенню села Плоске якісних послуг з водопостачання, водовідведення комунальне підприємство «Плосківське» виносить на публічне обговорення проект рішення виконавчого комітету Плосківської сільської ради «Про затвердження Порядку відключення споживачів (абонентів) від мереж водопостачання та водовідведення Комунальним підприємством «Плосківське» Плосківської сільської ради) та аналіз його регуляторного впливу.
Пропозиції та зауваження будуть прийматися в письмовій формі від громадян, юридичних осіб, об’єднань протягом 15 календатних днів до розробника проекту рішення комунального підприємства «Плосківське» за адресою: 07450, Київська обл., Броварський район, с. Плоске вул. Жовтнева,2А тел. 32249
АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ
проекту рішення виконавчого комітету Плосківської сільської ради «Про затвердження Порядку відключення споживачів (абонентів) від мереж водопостачання та водовідведення Комунальним підприємством «Плосківське» Плосківської сільської ради»
Цей аналіз регуляторного впливу (далі - Аналіз) розроблений на виконання та з дотримання вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11.09.03. №1160-ІУ, "Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04. № 308 та визначає правові та організаційні засади реалізації проекту рішення сесії Плосківської сільської ради «Про затвердження Порядку відключення споживачів (абонентів) від мереж водопостачання та водовідведення Комунальним підприємством «Плосківське» Плосківської сільської ради».
1. 1. Опис проблеми, яку планується розв’язати:
Одним із основних напрямів діяльністю комунального підприємства «Плосківське» Плосківської сільської ради (надалі – КП «Плосківське») є виробництво та надання послуг з водопостачання та водовідведення населенню та іншим споживачам с. Плоске.
У зв’язку із втратою чинності наказу Держжитлокомунгоспу України від 01.07.1994 № 65 «Про затвердження правил користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах та селищах України» та вступом в силу наказу Мінжитлокомунгоспу України від 27.06.2008 № 190 «Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», залишаються не врегульовані деякі питання діяльності КП «Плосківське»:
В яких випадках і при яких умовах Виконавець послуг (КП «Плосківське») має право тимчасово припинити або обмежити подачу води споживачам без попередження?
Випадки припинення подачі води при завчасному попередженні споживача?
За яких умов КП «Плорсківське» має право відключити каналізаційну мережу споживача від комунальної системи водовідведення?
Умови та порядок визначення водокористування споживача як самовільним (безобліковим) та наслідки такого визначення?
Приведений в проекті рішення порядок вирішення не врегульованих питань відповідає діючим нормам у сфері житлово-комунального господарства та не суперечить їм.
1. 2. Цілі прийняття цього рішення:
Виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004 № 1875;
приведення порядку припинення подачі води споживачам та відключення їх каналізаційних мереж від комунальної системи водовідведення до вимог діючого законодавства;
запровадження ефективного механізму, завдяки якому КП «Плосківське» буде в змозі виконати свої обов’язки щодо безперебійної подачі та використання води.
3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення встановлених цілей
Під час розробки проекту рішення було розглянуто такі альтернативні способи досягнення встановлених цілей:
Залишення існуючої на даний момент ситуації без змін, при цьому не існує дієвого впливу на боржників, оскільки жоден нормативний акт в сфері надання житлово-комунальних послуг не містить положень, які б повно та чітко регулювали порядок припинення подачі води споживачам та відключення їх каналізаційних мереж від комунальних мереж села.
Прийняти регуляторний акт для врегулювання прописаних в Порядку питань, який повністю узгоджується із Законом України ст..7 п.6 «Про житлово-комунальні послуги» де чітко визначається, що забезпечення населення житлово-комунальними послугами необхідного рівня та якості відноситься до повноважень органів місцевого самоврядування.
1. 4. Механізм та заходи, що пропонуються застосувати для розв'язання проблеми
Механізмом розв’язання проблеми є прийняття запропонованого порядку припинення подачі води та відключення каналізаційних мереж споживачів від комунальної системи водовідведення.
Проводиться інформування громадськості через засоби масової інформації щодо запропонованого Порядку та врахування винесених з боку громадськості пропозицій та зауважень.
5. Обґрунтування можливостей досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта
У разі прийняття регуляторного акту будуть реалізовані повноваження, надані Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та законом України «Про житлово-комунальні послуги», а припинення подачі води споживачам та відключення їх каналізаційних мереж буде відбуватись у відповідності до єдиного порядку.
Впровадження такого рішення не потребує додаткових витрат з місцевого бюджету.
Розробка рішення здійснюється за принципами:
- законності;
- гласності (відкритості, прозорості, загальнодоступності).
1. 6. Обґрунтування терміну дії
Термін дії рішення необмежений. Порядок буде переглядатись лише в разі зміни законодавства або з об’єктивних причин.
1. 7. Показники результативності регуляторного акта
Прогнозовані показники: запровадження Порядку забезпечить:
-відшкодування витрат води КП «Плосківське», які останній зазнає в результаті недбалого ставлення окремих споживачів до своїх обов’язків щодо користування послугами водопостачання та водовідведення;
-посилить контроль Виконавця та споживачів за технічним станом водопровідних та каналізаційних споруд та обладнання, які ними використовуються та їм належать;
-сприятиме раціональному використанню води, впорядкуванню відносин, що виникають між споживачами послуг та їх виконавцем (надавачем) послуг.
Дія цього рішення поширюється на фізичних осіб, юридичних осіб, фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності, установ та організацій, що знаходяться на території Плосківської сільської ради.
1. 8. Заходи, з допомогою яких буде здійснюватись відстеження результативності акта
Базове відстеження результативності здійснюватиметься до дати набрання чинності цього регуляторного акта та проведено на етапі його підготовки.
Повторне відстеження результативності рішення буде здійснене через рік після набрання його чинності.
Періодичні відстеження результативності регуляторного акта будуть здійснюватись раз на кожні три роки починаючи з дня закінчення заходів з повторного відстеження результативності цього акта.
Директор КП «Плосківське»
ПРОЕКТ

ПЛОСКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від «___»______________2016 року №____

Про затвердження Порядку відключення
споживачів (абонентів) від мереж
водопостачання та водовідведення
Комунальним підприємством
« Плосківське» Плосківської сільської ради

Розглянувши лист директора комунального підприємства «Плосківське», з метою врегулювання питання надання дозволів на від'єднання від мереж центрального водопостачання та водовідведення, удосконалення водокористування і водовідведення комунальними та відомчими водопроводами, взаємовідносин між підприємствами, які експлуатують водопровідні системи, та їх абонентами на території Плосківської сільської ради, керуючись п.п. 1,7 пункту статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,виконавчий комітет Плосківської сільської ради
В И Р І Ш И В :
1. Затвердити Порядок відключення споживачів (абонентів) від мереж водопостачання та водовідведення Комунальним підприємством «Плосківське» Плосківської сільської ради (додається)
2. Секретарю виконавчого комітету забезпечити оприлюднення затвердженого Порядку на офіційному сайті сільської ради в мережі Інтернет та в інформаційному куточку сільської ради
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на директора КП «Плосківське» Плосківської сільської ради Броварського району Київської області .
Сільський голова Л.С.Димчук
ДОДАТОК
до проекту рішення виконавчого комітету
Порядок
відключення споживачів (абонентів) від мереж водопостачання та водовідведення Комунальним підприємством « Плосківське» Плосківської сільської ради
Споживач може бути відключеним від мереж водопостачання та водовідведення в наступних випадках:
1. За власним бажанням Споживача.
Для цього абонент подає заяву до КП «Плосківське», надалі підприємство, в якій вказує причини відключення від мереж водопостачання чи/та водовідведення, дату проведення робіт по відключенню від мереж, та вказує альтернативні джерела водопостачання та місця скиду стоків. Від`єднання від мереж виконується в присутності представника КП «Плосківське », який оформляє акт про відключення, за заявою споживача та за його кошти.
Від`єднання водопровідного вводу та каналізаційного випуску здійснюється безпосередньо на місці врізки їх в центральній мережі водопостачання та водовідведення чи транзитні лінії, якщо через них отримуються послуги.
На час відключення Споживач зобов`язаний розрахуватися з боргами.
При виконанні всього вище наведеного, споживач знімається КП «Плосківське » з абонентського обліку.
2. В разі виявлення незаконних підключень до централізованих мереж водопостачання та водовідведення без реєстрації в абонентному відділі КП «Плосківське».
При виявлені таких підключень проводиться розслідування з виявленням осіб порушників, складається акт про порушення, водопровідні вводи і каналізаційні випуски порушника від`єднаються безпосередньо від центральних мереж.
Порушнику нараховуються штрафні санкції згідно п.3.3. та 3.4. Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України - за вартість води (в діючих на момент порушення тарифах), за пропускною спроможністю труби водопровідного вводу при швидкості руху води 2 м/с та дією ії повним перерізом за час подачі води на добу, згідно графіку подачі води. З такого розрахунку визначається і вартість скиду стоків. Якщо Споживач відмовляється підписати такий акт, отримати рахунок на нараховані штрафні санкції, то про це робиться відповідний запис в акті. Акт про порушення є дійсним для застосування при виконанні розрахунків, та на відключення Споживача від мереж водопостачання та водовідведення.
Якщо після виявлення порушення Споживач повністю сплатив в триденний термін штрафні санкції(від дня виявлення порушення) і зареєструвався в установленому порядку в абонентному відділі КП «Плосківське », то відключення від мереж не проводиться.
3. При виявленні аварійного витоку на мережі Споживача.
Відключення проводиться в разі встановлення зношеності трубопроводу, якщо він не підлягає ремонту і потребує заміни. При визначенні аварійного стану водопровідного вводу або каналізаційного випуску складається акт, де вказуються причини відключення. Акт складається в двох примірниках, один з яких вручається Споживачу (чи групи Споживачів), у власності яких перебуває водопровідний ввід або каналізаційний випуск. Якщо Споживач відмовляється підписати такий акт, то про це робиться в акті запис. Такий акт є дійсним для застосування на відключення Споживача від мереж водопостачання та водовідведення. Для відновлення подачі води або водовідведення Споживач отримує у КП «Плосківське » технічні умови на заміну водопровідного вводу або каналізаційного випуску, в установленому порядку, оформляє ордер на виконання земляних робіт для заміни аварійного трубопроводу. Роботи по заміні мереж виконує КП «Плосківське » за заявою споживача та за його кошти.
4. При наявності боргів.
Боргом, при якому Споживач (Абонент) може бути відключений від мереж водопостачання та/чи водовідведення, вважається сума за несплачені Споживачем рахунки за три і більше місяці користування послугами водопостачання та/чи водовідведення; припинення щомісячної сплати реструктуризованої заборгованості. Якщо абонент, після отримання попередження про заборгованість, на протязі 10-ти днів не погасив вказану суму заборгованості, то йому буде припинено надавання послуг шляхом відключення від централізованих мереж водопостачання та/чи водовідведення в місці врізки в мережу, роз`єднання труб в водопровідному колодязі та/чи тампонування каналізаційного випуску та опломбування вентиля на врізці водопроводу. Після повної сплати боргу та затрат на від`єднання та під`єднання до центральних мереж, на опломбування, Споживачу відновлюється надання послуг. Всі дії зі сторони КП «Плосківське » оформляються актами:
1) акт на відключення від послуг;
2) акт про умови водокористування в період відключення;
3) акт на відновлення послуг.
Спори між сторонами розв’язуються шляхом переговорів або у судовому порядку
5.При відмові абонента заключити договір на послуги водопостачання та водовідведення.
Відключення проводиться шляхом від`єднання мереж Споживача від центральних мереж водопостачання та/чи водовідведення при наявності акту про відмову від заключення договору, підписаний двома представниками КП «Плосківське » Якщо Споживач відмовляється підписати такий акт, то про це робиться в акті запис. Такий акт є дійсним для застосування при виконанні розрахунків за використану питну воду, та на відключення Споживача від мереж водопостачання та водовідведення.
6.При відмові Споживача забезпечити доступ до мережі, арматури, засобів обліку води, водопровідних пристроїв та обладнання працівників підприємства та комісії для обстеження водопровідних мереж розташованих на території Плосківської сільської ради.

Секретар виконавчого комітету: Т.П.Зіневич
Директор КП «Плосківське»: І.О.Краснопір
Категорія: Проекти рішень сільської ради | Додав: Sekret
Переглядів: 1918 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Ploske © 2018