Середа, 14.11.2018, 18:56
село Плоске Броварський район
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Депутати [3]
Виконавчий комітет [9]
Апарат Плосківської сільської ради [1]
Регуляторна політика [29]
Інвестиційна діяльність [0]
Рішення сільської ради [14]
Проекти рішень сільської ради [19]
Адміністративні послуги [20]
Статистика
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
БРОВАРСЬКА РДА
Броварська районна державна адміністрація - офіційний сайт
Форма входу
Головна » Файли » Регуляторна політика

Про організацію виконання на території Плосківської сільської ради Закону України «Про адміністративні послуги»
10.11.2013, 18:45


                            ПЛОСКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

                                  БРОВАРСЬКОГО  РАЙОНУ

                                     КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                  

                                              Р І Ш Е Н Н Я

                                                   с.Плоске

 

Про організацію виконання на території

Плосківської сільської ради Закону України

«Про адміністративні послуги»

 

Про організацію виконання Закону України «Про адміністративні послуги», постанови

Кабінету Міністрів України від 03.01.2013 року №13 «Про затвердження Порядку ведення єдиного державного порталу адміністративних послуг від 30.01.2013 року, №44 «Про затвердження вимог підготовки технологічної картки адміністративної послуги» та від 30.01.2013 року №57 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру адміністративних послуг», доручення Президента України від 06.12.2012 року №1-1/3280, розпорядження голови Броварської РДА №86 від 14.03.2013 року та з метою забезпечення порядку надання органами місцевого самоврядування адміністра-тивних послуг,підвищення їх якості,створення сприятливих і доступних умов для реалізації фізичними і юридичними особами прав на одержання таких послуг, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради                                   

                                      В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, що

додаються:

- дозвіл на виготовлення технічної документації, щодо складання документів, що

посвідчують право власності на земельні ділянки;

- затвердження технічної документації, щодо складання документів, що посвідчують

право власності на земельні ділянки;

- надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості);

- надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної

ділянки гр.України у власність;

- Затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної

ділянки громадянину України;

- Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її

у власність громадянину України в межах населеного пункту

- Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення та

відновлення меж земельної ділянки.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на сільського голову Кирія В.М.

 

 

                    Сільський голова:                                          В.М.Кирій               

 

 

19 вересня 2013 року

   №____ХХІ – УІ

�i ���� �y �ісцезнаходженням об»єкта житлової нерухомості відомості стосовно пільг,наданих ними відповідно  до абзацу першого цього підпункту.

5. Ставка податку

5.1 Ставки податку для фізичних осіб встановлюються в таких розмірах :

а) для квартири/ квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, та житлового буинку/будинків, житлова площа яких не перевищує 500 кв. метрів, 1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного(податкового) року;

б) для квартири/квартир, житлова площа, яких перевищує 240 кв. метрів, та житлового будинку/будинків, житлова площа яких перевищує 500 кв. метрів – 2,7% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного( податкового ) року.

в) для різних видів об»єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності одного платника податку,сумарна житлова площа яких не перевищує 740 кв.метрів – 1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного( податкового ) року.

г) для різних видів об»єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності одного платника податку,сумарна житлова площа яких  перевищує 740 кв.метрів – 2,7% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного( податкового ) року.

5.2.Ставки податку для юридичних осіб встановлюються в таких розмірах:

а) для квартир,житлова площа, яких не перевищує 240 кв.метрів, та житлових будинків,житлова площа яких не перевищує 500 метрів - 1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного( податкового ) року.

б) для квартир,житлова площа, яких  перевищує 240 кв.метрів, та житлових будинків,житлова площа яких  перевищує 500 метрів – 2,7 розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного( податкового ) року

6. Податковий період

6.1 Базовий податковий( звітний) період  дорівнює календарному року.

7. Порядок обчислення суми податку

7.1 Обчислення суми податку з об»єкта/об'єктів житлової нерухомості, які знаходяться у власності фізичних осіб, зійснюються контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника житлової нерухомості у такому порядку:

а) за наявності у власника платника податку одного об»єкта житлової нерухомості, в тому числі його частки,податок обчислюється виходячи із бази оподаткування зменшеної відповідно до Цивільного кодексу,та відповідеої ставки податку;

б) за наявності у власності платника податку більше одного об»єкта житлової нерухомості одного виду, в тому числі їх часток,податок обчислюється виходячи із сумарної житлової площі таких об»єктів, зменшеної відповідно Цивільного кодексу та відповідної ставки податку;

в) за наявності у власності платника податку  об»єктів житлової нерухомості різних видів, в тому числі їх часток,податок обчислюється виходячи із сумарної житлової площі таких об»єктів, зменшеної відповідно Цивільного кодексу та відповідної ставки податку;

г)сума податку, обчислена з урахуванням підпунктів 2 і 3 цього підпункту,розподіляється контролюючим органом пропорційно до питомої ваги житлової площі кожного з об»єктів житлової нерухомості.

7.2 Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого згідно Цивільного кодексу, та відповідні платіжні реквізити зокрема органів місцевого самоврядування за місцемзнаходження кожного з об»єктів житлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом  за місцем його  податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим(звітним періодом) роком .

Щодо новостроєнного(нововведеного) об'єкта житлової нерухомості податок сплачується фізичною особою -  платником починаючи з місяця, в якому виникло право на такий об'єкт.Контролюючий орган  надсилає податкове повідомлення-рішення зазначеному власнику після отримання інформації про виникнення права власності на такий об'єкт.

7.3 Платники податку на підставі документів, що підтверджують їх право власності на об'єкт оподаткування та місце проживання(реєстрації), мають право звернутися до органів державної податкової служби для звірки даних щодо житлової площі нерухомості, пільги зі сплати податку, ставки податку та нарахованої суми податку.

Контролюючі органи за місцем проживання(реєстрації) платників податку в десятиденний строк інформують відповідні контролюючі органи за місцезнаходженням об»єктів житлової нерухомості про надіслані (вручені) платнику податку податкові повідомлення-рішення  про сплату податку у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

Нарахування податку та надсилання (вручення податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам – нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцезнаходженням об»єктів житлової нерухомості, що перебувають  у власності таких нерезидентів.

7.4.Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

- об»єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

- розміру житлової площі об»єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

- права на користування пільгою із сплати податку;

- розміру ставки податку;

- нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів за даними,підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації0 платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає(вручає йому нове податкове повідомлення-рішення..

7.5 Органи державної реєстрації прав на нерухоме майно, а також органи, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб, зобов'язані до 15 квітня року, в якому набрала чинність ця стаття, а в наступні роки щокварталу, у 15-денний строк після закінчення податкового (звітного) кварталу подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем розташування такого об'єкта нерухомого майна станом на перше число відповідного кварталу, визначеному Кабінето Міністрів України.

7.6 Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролючому органу за місцезнаходженням об'єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо новоствореного(нововведеного) об'єкта житлової нерухомості декларація подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об'єкт.

8. Порядок обчислення сум податку в разі зміни власника об'єкта оподаткування податком.

8.1 У разі переходу права власності на об'єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об'єкт оподаткування, а для нового власника – починаючи з місяця в якому виникло право власності.

8.2 Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

9. Порядок сплати податку.

9.1 Податок сплачується за місцем розташування об'єкта оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положенням Бюджетного кодексу України.

Фізичні особи можуть сплачувати податок у сільській місцевості через касу сільської ради за квітанцією про прийняття податків і зборів.

10. Строк сплати податку.

10.1 Податкове зобов'язання за звітний рік з податку сплачується:

а) фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

 

 

 

 

                      Сільський голова:                                                  В.М.Кирій

 

Категорія: Регуляторна політика | Додав: Zemljani
Переглядів: 484 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Ploske © 2018