Субота, 24.03.2018, 13:21
село Плоске Броварський район
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Депутати [3]
Виконавчий комітет [9]
Апарат Плосківської сільської ради [1]
Регуляторна політика [29]
Інвестиційна діяльність [0]
Рішення сільської ради [14]
Проекти рішень сільської ради [19]
Адміністративні послуги [20]
Статистика
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
БРОВАРСЬКА РДА
Броварська районна державна адміністрація - офіційний сайт
Форма входу
Головна » Файли » Регуляторна політика

Рішення "Провпорядкування режиму роботи ТТ, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями"
17.10.2011, 19:13

                                                                                           

           ПЛОСКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА
                 БРОВАРСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Р І Ш Е Н Н Я


                    "Про впорядкування режиму роботи торгових точок, які здійснюють торгівлю алкогольними папоями

 

          На виконання вимог Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження продажу пива та слабоалкогольних напоїв” та враховуючи рекомендації Броварської райдержадміністрації, викладені в листі від 21.06.2010 р. за №489/07-09, керуючись ст. ст. 26, 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія сільської ради

 

                                                                                 В И Р І Ш И Л А:

 

        1. Запровадити  на території сільської ради  для закладів торгівлі, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом (крім безалкогольного), алкогольними та слабоалкогольними напоями (за виключенням закладів громадського харчування), режим роботи не пізніше 21-ї години.

 

       2.Керівникам закладів торгівлі:  забезпечити розміщення на стендах „Куточок покупця” інформаційних матеріалів щодо обмеження  реалізації та споживання пива (крім безалкогольного) алкогольних і слабоалкогольних напоїв та  тютюнових виробів.

 

       3.Зобов”язати керівників установ, організацій та підприємств, які розташовані на території сільської ради, у закладах, де куріння заборонено, розмістити наочну інформацію щодо заборони вживання тютюнових виробів.

 

       4.При виявленні порушень  законодавства України щодо обмеження продажу та споживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, матеріали розглядати на адміністративній комісії, з метою притягнення порушників до відповідальності.

 

       5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань освіти, культури, охорони здоров”я, материнства і дитинства та соціального захисту населення.

 

  

 

 

 

                Сільський голова                                                                                            В.М.Кирій

 

 

 

 

  29 листопада 2011 року

№____IX - VІ

  

 

 

                               

 

                                                             АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

 

рішення  Плосківської сільської ради „Про впорядкування режиму роботи торгових точок, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями.»

 

 

 

Цей аналіз регуляторного впливу (далі Аналіз) розроблений на виконання та з дотримання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11.09.03 р. № 1160-1У та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 р. № 308 і визначає правові та організаційні засади реалізації проекту рішення Плосківської сільської ради " Про впорядкування режиму роботи торгових точок, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями” , як регуляторного акту.

 

1.   Опис проблеми

 

Діяльність суб”єктів господарювання у сфері торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними та слабоалкогольними напоями (за виключенням закладів громадського харчування) не відповідає в повному обсязі вимогам Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження продажу пива та слабоалкогольних напоїв”, інших законодавчих актів, що регулюють діяльність органів влади в даній сфері.

 

2.   Мета регулювання

 

Метою даного регулювання є:

 

обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних  напоїв (за виключенням закладів громадського харчування) та тютюнових виробів на території сільської ради в нічний час.

 

 3.   Альтернативи

 

  Реалізація мети передбачає  обмеження  продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних  напоїв та тютюнових виробів на території сільської ради в нічний час.


 4.   Механізм, який пропонується застосувати для розв"язання проблем і відповідні заходи

 

Рішення встановлює:

 

Обмеження годин роботи закладів, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами до 21-ї години.

 

5. Обгрунтування можливостей досягнення визначених цілей

 Досягнення мети, зазначеної у пункті 2 цього Аналізу, є можливим завдяки прийняттям рішення Плосківської сільської  „Про впорядкування режиму роботи торгових точок, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями

 

Розробка рішення  виконавчого комітету Плосківської сільської  ради здійснюється за принципами:

 

законності;

 

гласності (відкритості та загальнодоступності);

 

колегіальності.

 

6. Визначення показників результативності рішення

 

        1.Показником результативності є забезпечення виконання даного рішення  керівниками закладів торгівлі усіх форм власності.

 

        2.У відповідності до частини 5 статті 12 Закону України "Про засади державної регулятивної політики у сфері господарської діяльності від 11.09.03 р. № 1160-1У рівень поінформованості суб"єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень рішення визначається кількістю осіб, які:

 

прочитають   зазначене   рішення   сільської  ради   за результатами оприлюднення;

 

отримають регуляторний акт за запитами до  сільської ради;

 

7. Обгрунтування терміну дії рішення

 

       Рішення є регуляторним нормативно-правовим актом, який діє на невизначене коло осіб, є загальнообов"язковим до застосування на території села Плоске, термін дії якого довгостроковий ( до прийняття нових нормативно-правових актів). У разі потреби, за підсумками аналізу відстеження його результативності, у нього вноситимуться зміни та коригування. Ризик зовнішніх чинників відсутній, так як впровадження рішення „Про впорядкування режиму роботи торгових точок, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями” відповідає чинному законодавству.


8.Визначення заходів відстеження результативності рішення

 

Оцінка ефективності регуляторного акту буде здійснюватись за допомогою проведення базового та періодичного відстеження результативності регуляторного акту.

 

Джерелами інформації для відстеження результативності регуляторного акту будуть слугувати періодичні перевірки.

 

Категорія: Регуляторна політика | Додав: Хуторянка
Переглядів: 1137 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Ploske © 2018